O SPOLEČNOSTI

MELITES, spol. s r.o. se zabývá výrobou a distribucí mraženého pečiva. Na českém trhu působí již od roku 1995.
Hlavním cílem společnosti Melites je poskytovat výrobky a služby k maximální spokojenosti zákazníků. Pro naše partnery stále hledáme a vytváříme nové možnosti a hodnoty.
Za dobu působení na českém trhu jsme se přizpůsobili přáním našich zákazníků a hlavně chutím konečných spotřebitelů. Právě díky letitým zkušenostem s dodávkami pečiva jsme vyvinuli rozmanitý sortiment, který obsahuje kvalitní a chutné výrobky, které uspokojí i náročnějšího zákazníka.
Základním produktem společnosti Melites je mražené a chlazené listové těsto, které se v maloobchodním balení již několik let úspěšně prodává po celé České republice i v zahraničí.
Vedle výroby listového těsta se postupně rozvinula výroba mražených pekařských a cukrářských polotovarů rozmanitých tvarů a náplní (sladké i slané hřebeny, šátečky, záviny…), dále plundrového pečiva (rohlíčky, croissanty a v neposlední řadě je třeba zmínit
i předpečené pečivo (raženky, chlebánky…).

Společnost Melites zaměstnává zkušené obchodní zástupce/technology, kteří mají v daném oboru letité zkušenosti a jsou tedy připraveni pomoci zákazníkům s výběrem sortimentu, zajištěním technologií a zaškolením personálu.
Naše společnost disponuje vyvinutou logistickou sítí po celé ČR, což nám umožňuje být
v dodávkách zboží do velké míry flexibilní. Naše zboží je distribuováno v papírových kartonech, které jsou opatřeny etiketou se složením, kódem a datem spotřeby daného výrobku. Teploty v naší distribuční síti jsou garantovány a sledovány.

30.10.2023: Společnost uvedla do provozu vnitřní oznamovací systém, se kterým se lze seznámit zde.

CERTIFIKÁTY

Momentálně zde nejsou žádné cetrifikáty.

FOTOGRAFIE